Futboll

Polici i Portokallisë komenton Inter-Roma: Publiku po bërtet ‘O sa mirë me qenë shqiptar, o hej’

Florjan Binaj ishte i pranishëm në “Giuseppe Meazza” për të shijuar nga afër spektaklin mes Romës dhe Interit.

Florjan Binaj, aktori i Portokallisë ishte i pranishëm në ndeshjes me Interit dhe Romës që u zhvillua në “Giuseppe Meazza”, e cila përfundoi 1:1, raporton Gazeta Express.

Florjani, që njihet më së shumti për rrolin e policit, në rrjetet sociale ka publikuar një video duke bërë shaka në “Giuseppe Meazza” duke komentuar ndeshjen.

Ai ka tentuar ta imitojë komentatorin e Super Sport, Dritan Shakahoxha.

Live nga San Siro, Inter Roma @dritan_shakohoxha

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Related posts

VIDEO/ Milani fiton me përmbysje ndaj Cagliarit, Kessie shënon dopietën e parë

Q.Autor

Harry Kane ja kalon Neymarit, shpërblehet nga shkëlqimi në Botëror

Isa.Autor

EKSKLUZIVE/ Ardit HILA: Partizani i etur për TITULLIN. Punoj çdo ditë për të qënë pjesë e Kombëtares

Isa.Autor

Leave a Comment