Futboll

PSG nxjerr në shitje 2 lojtarë

Lucas Moura dhe Ben Arfa janë dy lojtarë që pritet të largohen gjatë merkatos së dimrit nga PSG.

Sipas burimeve jo zyrtare të “L’Equipe”, skuadra franceze do të lejojë 2 lojtarët e saj që të largohen vetëm nëse do të marrë oferta të mira gjatë janarit.

Dy mesfushorët nuk po gjejnë hapësirën e nevojshme në ekipin e drejtuar nga Unai Emery, e ku në fakt rivaliteti për një vend në formacion është shumë i madh.

Related posts

DUAN TITULLIN/ Diego Costa kërkon tek Atletico Madrid yllin e Chelsea

Isa.Autor

DERBI/ ATMOSFERË SPEKTAKOLARE: Tifozeritë i drejtohen stadiumit “Selman Stërmasi” (VIDEO)

Isa.Autor

KALÇETO NË BURG/ Ronaldinhon e markon një deputet, trofeu është një… derr

Delo.autor

Leave a Comment