Futboll Premier League

Rikthimi i Ronaldos në ‘Old Trafford’, Manchester United shfaqet skeptik

Manchester United nuk është i bindur se Cristiano Ronaldo dëshiron vërtet të rikthehet në “Old Trafford” gjatë verës së ardhshme, raporton ESPN.

Dje, e përditshmja spanjolle “AS” raportoi se Ronaldo është i gatshëm ta braktisë Real Madridin në verë për shkak të premtimeve të thyera për kontratën e re dhe se portugezi dëshiron të rikthehet në United.

Megjithatë, United dyshon se 32-vjeçari është duke kërkuar seriozisht largimin nga Madridi.

Madje, “Djajtë e kuq” besojnë se ky spekulim është pjesë e planit të sulmuesit për ta siguruar një kontratë të re në “Santiago Bernabeu”.

Related posts

Dzemaili shënoi golin e tretë shqiptar për Zvicrën, ish-bashkëshortja në delir (FOTO)

Sadik.Autor

Juve lë jashtë dy yje për ndeshjen ndaj Valencias, ja formacioni i mundshëm

Isa.Autor

ARRITI TË BËJË MREKULLINË NË CHAMPIONS/ Klopp mesazh rivalëve: Ky është vetëm fillimi për Liverpool…

Delo.autor

Leave a Comment