Futboll Seria A

ROMA/ Nainggolan kërkon falje pasi u dëfrye me duhan e alkool

Mesfushori i Romës, Radja Nainggolan, ka kërkuar falje pasi e postoi një video ku shihej duke pirë cigare dhe alkool në Natën e Vitit të Ri.

Përfaqësuesi belg e postoi një video në Instagram, në të cilën shihej teksa e festonte vitin e ri, por tronditi të gjithë kur u pa duke pirë duhan, alkool dhe sharë

Ndërkohë, Roma pritet ta gjobisë mesfushorin.

“Më vjen keq për atë që ndodhi sonte”, ka shkruar Nainggolan në Instagram.

“E dini, më pëlqen të kaloj mirë me shokë dhe ta festoj vitin e ri, por mbrëmë e teprova”, ka shtuar ai.

 

Related posts

Finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Laçi më 24 maj

Sadik.Autor

Griezman në Barcelonë, vjen deklarata e papritur nga Suarez

Sadik.Autor

Allegri: Roma na vështirësoi punën, i shoh për titull së bashku me Napolin

Delo.autor

Leave a Comment