Bundesliga Futboll

Sokratis: Nuk e mendoj largimin nga Dortmundi

Greku i Borusia Dortmund, Sokratis Papastathopoulos sqaroi zërat rreth të ardhmes së tij. 29-vjeçari deklaroi se ka akoma edhe një vit e gjysmë kontratë me klubin gjerman dhe se për momentin nuk e mendon largimin.

Mbrojtësi pohoi se është i fokusuar te kampionati dhe se dëshiron të japë maksimumin për skuadrën. Ai shtoi se ka kohë për të vendosur për të ardhmen, pasi për momentin edhe drejtuesit e klubit nuk i kanë kërkuar që të nisin bisedimet për rinovimin.

Në fund greku la të hapur edhe një mundësi për rikthimin e tij në Serinë A, shtoi se çdo gjë është e mundur.

Related posts

U BË VIRALE/ Këndoi himnin me të brendshme, bashkëshortja e futbollistit ukrainas rrezikon t’a pësojë rëndë (VIDEO)

Delo.autor

Nis ‘operacioni fshesa’ tek United, Morinho gati të largojë 6 lojtarë

Q.Autor

E BUJSHME/ I mori trajnerin Bragës në mes të sezonit, Sporting nuk paguan këstin e klauzolës!

Delo.autor

Leave a Comment