Futboll

VIDEO/ Icardi me shokë lidhin ‘yllin’ e Interit dhe i hedhin vezë në kokë

Atmosfera e festave nuk ka kaluar ende tek Interi. Ai që e ka pësuar shakanë e shokëve të skuadrës ka qenë mbrojtësi Santon.

Ky i fundit ka qenë në tavolinën e fizioterapisë, por Icardi me shokë e kanë lidhur mbrojtësin italian dhe më pas i kanë hedhur vezë dhe miell në kokë.

Të qeshurat nuk kanë pasur fund pas këtij episodi në dhomat e zhveshjes së Interit, përfshi edhe vetë Santon, i cili e ka pritur mirë shakanë e shokëve të skuadrës.

Related posts

GAFË SKANDALOZE NË LAZIO-MARSEILLE/ Ja çfarë goli pëson Strakosha (VIDEO)

Isa.Autor

“DO TË MBËSHTES EKIPIN SI TIFOZ”/ Gjermania humbet yllin e skuadrës në prag të Kampionatit Europian

Delo.autor

KËRKOHET NGA INTER/ Mbrojtësi Vertonghen: E kam një ide se cili do jetë klubi im i ardhshëm

Delo.autor

Leave a Comment