Futboll La Liga Sport

SITUATË ALARMANTE PËR VALVERDEN/ Barcelona me probleme për finalen e “Coppa del Rey”, ja lista (FOTO)

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka publikuar listën me emrat e lojtarëve që do të udhëtojnë drejt Sevillas, për finalen e Kupës së Mbretit kundër Valencias.

Në listën e publikuar nga Valverde për këtë ndeshje, situata duket alarmante për skuadrën kampione të Spanjës.

Janë disa lojtarë janë në gjendje jo të mirë fizike. Ter Stegen, Semedo, Coutinho, Arthur, Suarez, Dembele, Rafinha dhe Prince Boateng duhet të marrin miratimin nga stafi mjekësor për të luajtur në finalen e nesërme.

Në foton e mëposhtme mund të shihni listën e plotë të skuadrës së Barcelonës.

Related posts

Presidenti i Lyon/ Aulas: Mariano nuk është lojtari që kërkonte Perez

Isa.Autor

Rashica tek Werder, por ja sa para përfiton klubi i Vushtrisë

Q.Autor

Perez: Ronaldo ishte ekzemplar, ja arsyeja pse u largua nga Real Madrid

Delo.autor

Leave a Comment