Futboll Premier League

(VIDEO) Manchester United “fundos” Stoke Cityn, shënon golin e dytë

Manchester United ka arritur të shënojë golin e dytë me anë të Martial në minuten e 38.

Martial shënoi një supergol pas një topi të marë nga Pogba.

http://www.dailymotion.com/video/x6d5zd9

Related posts

KATEGORIA SUPERIORE/ Teuta e Begejës, me grintë dhe besim

Sadik.Autor

Allegri: Napoli, më mirë se Juventus!

Q.Autor

REAL MADRID-BRUGGE/ Zidane synon të sigurojë fitoren e parë (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment