Futboll Ligue 1

(VIDEO) Parisi bën “poker” në “Parc des Princes”, Neymar shënon super gol

Skuadra Unau Emery ka shënuar dhe golin e katër të takimit me anë të brazilianit Neymar në minutën e 42 të takimit.

Related posts

FIFA PUBLIKON LISTËN PËR ÇMIMIN “TRAJNERI I VITIT”/ Ja emrat e 10 teknikëve që janë nominuar (FOTO)

Delo.autor

Revulucion te Juventus/ Bardhezinjë bëhen gati për largimet, ndrysho gjysma e ekip

Sadik.Autor

Guardiola nuk njeh limite, kërkon transferimin e 3 lojtarëve duke shpenzuar shuma të ‘çmendura’

Q.Autor

Leave a Comment