Futboll

Zyrtare: Mascherano zgjedh numrin e fanellës te klubi i ri

Javier Mascherano është larguar nga Barcelona për t’u zyrtarizuar te klubi kinez Hebei China Fortune.

“Pas arritjes së marrëveshjes me Barcelonën dhe vetë lojtarin, kapiteni i shquar argjentinas, Mascherano, nga sot është i është bashkuar Hebei China Fortune edhe zyrtarisht”, ka njoftuar klubi kinez.

Mascherano po ashtu është prezantuar me fanellën e ekipit të ri ku do ta veshë fanellën me numrin 14.

Image

Related posts

FAVORIT PËR TË FITUAR TITULLIN/ Shaqiri: Liverpooli mund ta përballojë presionin, ne thjeshtë…

Delo.autor

ÇFARË PO NDODH TEK BARÇA? Setien: Unë nuk jam babai i Pique. Ai…

bora.autor

“GJITHÇKA PËR…”/ Shikoni makinën luksoze që Valon Berisha i ka bërë dhuratë babait (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment