Futboll

Barcelona pa sulmuesin kryesor ndaj La Palmasit

Të enjten do të luhet ndeshja mes Las Palmas dhe Barcelonës, një duel shumë i rëndësishëm për rrugëtimin e katalanasve derjt titullit në La Liga.

Raportimi i fundit nga ‘sport’ thotë se Barcelona, më saktësisht, Ernesto Valverde, mund të luajë pa Luis Suarez.

E gjitha kjo bëhet me arsyen e vetme për të lënë pushim uruguaianin, pasi të dielën Barcelona do të luajë duelin shumë të vështirë kundër Atletico Madridit.

Pavarësisht kësaj Valverde mund të startojë me Luis Suarezin si titullar, ende nuk është vendosur asgjë.

Related posts

E BUJSHME/ Real Madridit kishte 10 vjet që nuk i ndodhte kjo gjë

Delo.autor

SKANDALI I PËRGJIMEVE/ Gazetari i vuri “gjobë” 10 milionë euro Realit, Perez: Ata do të vdesin me Madridin

Delo.autor

“ME ANGLINË DHE POLONINË NUK MATEMI DOT”/ Trajneri Reja: Dua 7 pikë në tri ndeshje, Sadiku është jashtë sepse…

Delo.autor

Leave a Comment