Champions League Gossip UEFA

“Chelsea, macja e zezë e Messi? Ai do të shënojë gjashtë gola”

Suzy Cortez, modele dhe tifoze e zjarrtë e Leo Messi, ka parashikuar një fitore të thellë të Barcelona-s kundër Chelsea në ndeshjen e ardhshme, që do të luajnë në 1/8-at e Champions League.

Anglezët janë macja e zezë e Leo Messi-t, i cili nuk ka shënuar kurrë kundër “Bluve”. “Nuk ka shënuar kurrë kundër Chelsea-it? Këtë herë Barcelona do të fitojë 6-0 dhe të gjashtë golat do t’i shënojë Messi”, ka qenë parashikimi i Miss Bum Bum..

https://www.instagram.com/p/BfHCUrUlXR3/?utm_source=ig_embed

Related posts

SULMUESI MË I KEQ/ Ja si po e vuan tashmë dënimin e tij… (FOTO)

Delo.autor

AKUZON NEYMAR PËR PËRDHUNIM/ Rrëfehet bukuroshja seksi: Doja të bëja seks, por s’kishte…

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Goli i parë i sezonit të ri është rus, ja “PERLA” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment