Futboll Seria A

Inter, tifozët shfryjnë ndaj Perisiç: Dhurojeni në një skuadër të Kategorisë së Parë në Shqipëri

Interi është duke kaluar një periudhë krize në Serinë A, kur prej 8 takimesh nuk njeh shihen e fitores. Barazimi ndaj Krotones në sfidën e djeshme, i ka mërzitur jashtë mase tifozët zikaltër, të cilët vërshuan në kritika.

Epiqendra e kritikave, ka qenë pikërisht futbollisti kroat, Ivan Perisiç, i cili në fillimin bëri një start fantastik, duke qenë një nga më të mirët në skuadër, ndërsa ka afro 2 muaj që e ka humbur shkëlqimin dhe paraqitjet e tij kanë lenë për të dëshiruar.

Reagimet e tifozëve zikaltër kanë qenë të shumtë dhe më të ndryshëm, por më pikanti ishte ai i Mariapaola Lopetrone e cila u kërkon drejtuesve të Interit ta dhurojnë në një skuadër të Kategorisë së Parë në Shqipëri.

Related posts

“MOS HARRONI SE…”/ Leonardo “hedh dritë” mbi të ardhmen e Neymarit: Duhet t’i analizojmë të gjitha!

Delo.autor

SERIE A/ Monchi: Alisson largohet vetëm nëse unë kthehem në fushë

Sadik.Autor

“FANSAT TËRBOHEN ME POSTIMET “TOPLES”/ Erjona Sulejmani i heq të gjitha në pushime (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment