Futboll Premier League Seria A

Milan kërkon përforcime në mesfushë, ‘piketohet’ futbollisti i Manchester United

Milan ka shfaqur interesim për mesfushorin e gjigantit anglez dhe është i gatshëm të bëjë ofertë për të në verë.

Klubi i Serie A, Milan, është duke përgatitur një ofertë për Ander Herreran e Manchester Unitedit, sipas Tuttosport, përcjell Express.

Thuhet se Jose Mourinho është i gatshëm ta lejojë spanjollin të largohet dhe United do ta pranojë çfarëdo oferte që e kalon shumën 33 milionë euro.

Related posts

Interi në bisedime për mesfushorin e Romës

Q.Autor

ZYRTARE/ Përcaktohet arbitri i ndeshjes Inter-Napoli

Q.Autor

VIDEO/ Futbollisti i propozon për martesë të dashurës, por shihni mënyrën e veçantë që ka zgjedhur

Q.Autor

Leave a Comment