Futboll Gossip

Neymar e bën like videon e Rita Orës në Kosovë

Rita Ora, këngëtarja kosovare me famë botërore, ka ardhur në Kosovë për të mbajtur një koncert për nder të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Koncerti i Ritës, në të cilin i ka ftuar të gjithë që të marrin pjesë pasi që do të jetë i hapur, do të fillojë nga ora 22:00 në sheshin Skënderbeu të Prishtinës.

Rita ka mbajtur një konferencë për media dhe është takuar me disa nga fansat e saj, ku një takim të këndshëm me një vogëlushe e ka publikuar në profilin e saj në Instagram

Related posts

“GËNJESHTËR”/ Icardi shpërthen në rrjetet sociale: Rinovimi im nuk ka pasur kurrë një datë (FOTO)

Delo.autor

Ronaldo me film të animuar, CR7 kthehet në superhero në “Striker Force 7”

Sadik.Autor

EKSKLUZIVE/ KASHAMI: Ja pse u largova nga Beslidhja. PANUCCI kontradiktor, kombëtarja nuk është e…

Isa.Autor

Leave a Comment