Futboll Seria A

Shfaqet traileri i ciklit të dokumentarëve të Juventusit në Netflix

Për disa muaj kamerat e paketës televizive “Netflix” kanë ndjekur nga pranë aktivitetin e lojtarëve të Juventusi brenda dhe jashtë fushave të blerta.

Xhirimet kanë zbuluar edhe sekrete të jetës private të tyre, ndërsa ky është produkti i parë i gjigantëve amerikanë për transmetimin e një ekipi futbolli.

Dokumentari është i ndarë në 3 episode të cilat pas 16 shkurtit do të transmetohen në 190 vende të ndryshme të botës.

Ja edhe traileri i dokumentarit.

Related posts

BRESCIA U NGJIT NË SERIE A/ Ja nota që merr Emanuele Ndoj nga italianët

Delo.autor

U TRANSFERUA NË VERËN E VITIT 2014/ Mbrojtësi “kërcënon” Manchester United, ja deklarata e tij

Delo.autor

Higuaín, Bonucci dhe Caldara të fundit; ja 12 të tjerë, që këmbyen Milanin me Juventusin

Isa.Autor

Leave a Comment