Champions League UEFA

VIDEO/ Liverpool i papërmbajtshëm. Sadio Mane me dopietë

Sadio Mane ka shënuar golin e tij të dytë dhe të tretin për Liverpool.

Goli u shënua ne minutën e 53 nga një asist i Firmino.

Related posts

Borxhet, UEFA zhyt Tiranën, por klubi i drejtohet CAS-it

Sadik.Autor

Dzeko: Finalja? Një ëndërr e realizuar

Sadik.Autor

Skaneri i golave të Ronaldos, Nojer është “viktima” e preferuar. Portugezi, një mesatare monstruoze

Q.Autor

Leave a Comment