Futboll Ligue 1

VIDEO/ Neymar e godet në vend të keq Mbappe-n, por shihni reagimin e francezit

Atmosfera në kampin parisien duket fantastike, sidomos marrëdhënia mes Neymar dhe Kylian Mbappe.

Dyshja në fjalë, në stërvitjen e fundit ishin tejet të lumtur ndërsa Neymar gjithmonë gjen kohë edhe për shaka.

Ai në një moment, e goditi me top francezin që ngjalli të qeshura dhe talenti i transferuar nga Monaco tentoi t’ia kthejë menjëherë, por nuk ia arriti qëllimit.

PSG po tenton të gjejë më të mirën e saj para ndeshjes së madhe në Ligën e Kampionëve, kundër Real Madridit. 

Related posts

PRITET TË FIRMOSË KONTRATËN/ Sulmuesi Giroud kryen vizitat mjekësore tek Milan, ja detajet…

Delo.autor

FITORJA E DYTË RADHAZI/ Tirana mposht mposht “Vlonjatët” në “Selman Stërmasi”

Delo.autor

TRADITA E CHAMPIONS-IT PO VAZHDON/ Zbuloni statistikën e veçantë të futbollistëve kroatë

F.autor

Leave a Comment