Futboll Premier League

VIDEO/ United dyfishon shifrat, Sanchez e bën ‘sefte’ në ‘Old Trafford’

Alexis Sanchez e ka shënuar golin e parë në karrierë për Manchester Unitedit dhe kështu e ka ngritur në 2-0 epërsinë e skuadrës së tij të re në një ndeshje të Premierligës ndaj Huddersfieldit në “Old Trafford”.

Kiliani, i cili u transferua nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të janarit, shënoi në minutën e 68-tw, pas një topi të kthyer nga portieri, i cili fillimisht ia priti penalltinë që e fitoi vetë ai,

http://www.dailymotion.com/video/x6e6tob

Related posts

NË TOTAL/ Njhuni me formacionin më të shtrenjtë në botë. Mungon Messi dhe Ronaldo (FOTO)

Delo.autor

Kthim jo i lumtur në shtëpi për Avdijajn, Turqia dhe Anglia në hapat e sulmuesit të Kosovës

Sadik.Autor

De Biasi, pranë rikthimit në Serie A. Në diskutime me Spalin

Q.Autor

Leave a Comment