Champions League UEFA

VIDEO/Barazohen shifrat në Bernabeu. Shënon Ronaldo nga pika e bardhë

Cristiano Ronaldo ka barazuar shifrat kundër parisienëve në minutën e 45 nga pika e bardhë e penalltisë .

Related posts

I JASHTËZAKONSHËM/ Dështaku i Liverpool i mohon golin Realit me një super pritje (VIDEO)

Delo.autor

“MAGJIA”/ NEYMAR bën mbrojtësin, MANE e turpëron KEQ, tifozë TËRBOHEN dhe… (VIDEO)

Isa.Autor

Salah, Mane dhe Firmino thyejnë rekordin e BBC-së në Ligën e Kampionëve

Sadik.Autor

Leave a Comment