Champions League UEFA

Mbyllen pjesët e para/ Njihuni me rezultatet e ndeshjeve

Kanë mbaruar kështu pjesët e para të natës së dytë të fazës së një të tetave.

Porto 0-2 Liverpool              Mane 25′;Salah 29′

Real Madid 1-1 PSG              Rabiot 33′ ; Ronaldo 45′

Related posts

SFIDA ME BARCELONËN NË CHAMPIONS/ Xherdan Shaqiri me urim special për “Ramazan” (FOTO)

Delo.autor

PARA PËR TË PREKURIT NGA TËRMETI DHE MIQËSORE ME TEUTËN/ Klubi grek solidarizohet me shqiptarët, ja deklarata

Delo.autor

SPEKTAKOLARE/ INTERI shpërthen në fund dhe fundos Tottenhamin në “San Siro” (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment