Futboll

Vijnë nga U-17, Kukësi merr në ekipin e parë dy talentë të vetët

Kukësi ka nënshkruar sot me dy lojtarë të ekipit të vet U-17. Fjala është për Albin Berisha dhe Altin Bytyçi, që prej ditës së sotme janë bërë pjesë e ekipit të parë verilindor. Në ambientet e klubit kampion në fuqi, dy lojtarët e dalë nga Akademia e Kukësit, pjesë e ekipit U-17, në prani të menaxherit Naim Halili dhe drejtorit sportiv Nderim Nexhipi, kanë firmosur një kontratë profesionale me ekipin e parë. Dy lojtarët do t’i bashkohen ekipit për të qenë nën urdhërat e trajnerit Pacult.

Related posts

CHAMPIONS LEAGUE/ Zbulohet kënga e fundit që do të dëgjojë Liverpool përpara se të dalë në fushë

Sadik.Autor

CHAMPIONS/ INTERI merr lajmin e madh 24 orë para ndeshjes me Barcelonën

Isa.Autor

TENSIONET PAS VRASJES SË KOMANDANTIT IRANIAN/ Kombëtarja e njohur anulon vizitën në Katar, ja reagimi në rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment