Futboll La Liga

Zidane i detyruar të bëj disa ndryshime për ndeshjen ndaj Leganes

Zinedine Zidane do të bëjë disa ndryshime për ndeshjen e nesërme ndaj Leganes në Ligën e Kampionëve

Real Madrid nesër do të luajë në udhëtim ndaj Leganes në La Liga, ndeshje kjo e mbetur e javës së 16’.

Për këtë takim trajneri Zinedine Zidane nuk mund të llogarit në tre lojtarët e lënduar, Marcelo, Toni Kroos dhe Luka Modric, ku në vend të tyre do të luajnë Theo, Lucas Vazquez dhe Asensio.

Ndeshja ndërmjet Leganes dhe Reait do të zhvillohet nga ora 18:45.

Related posts

El Shaarawy: Nainggolan e ka nderuar fanellën e klubit roman, i uroj gjithë të mirat

Sadik.Autor

Kthim te rrënjët, Norvegjia qan për lojtarin e Kombëtares së Panuccit

Sadik.Autor

Messi këshillon 18-vjeçarin, të injorojë United dhe t’i bashkohet atij te Barça

Sadik.Autor

Leave a Comment