Champions League Futboll

Champions League/ Gol surprizë në sfidën Manchester City-Basel

Manchester City dhe Basel po luajnë ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të finaleve të Ligës së Kampionëve.

Në minutën e 8-të anglezët kalojnë në avantazh. Gabriel Jesus shënon golin e parë të sfidës.

Reagon Baseli në minutën e 17-të, duke barazuar 1-1 me anë të Elyounoussi.

Manchester City e ka fituar 4-0 takimin e parë, teksa tashmë udhëheq me rezultatin e përgjithshëm 5-1.

Related posts

Mavraj sfidon klubin, në Gjermani e konsiderojnë provokim të rëndë (FOTO)

Isa.Autor

LIVE/ Kukësi-Flamurtari, Vlonjatët e mbyllin në fitore pjesën e parë

Delo.autor

Spanjë-Rusi, spanjollët s’dinë të humbasin ndaj rusëve

Sadik.Autor

Leave a Comment