• Home
  • Futboll
  • NJIHET SI LOJTAR I GUXIMSHËM/ Ibrahimovic sulmon CR7: Ai flet për sfida, por janë…
Futboll Sport

NJIHET SI LOJTAR I GUXIMSHËM/ Ibrahimovic sulmon CR7: Ai flet për sfida, por janë…

Zlatan Ibrahimovic njihet si një lojtar i guximshëm i cili nuk nguron asnjëherë të thotë atë që ka në mendje.

Ai aktualisht luan shumë larg Europës, pikërisht në MLS amerikane te LA Galaxy.

Gjatë një interviste, sh-lojtari i Juventus, Inter, Manchester United dhe shumë skuadrave të tjera, ka dhënë mendimin e tij për Cristiano Ronaldo-n dhe transferimin e tij tek Juventus.

Cristiano flet për sfida të reja, ai e quan sfidë të shkojë te një ekip që ka vite që fiton Serie A.

“Meqë do sfida, përse nuk shkon në një ekip të kategorisë së dytë, të bëhesh kampion dhe ta ngjisësh në kategorinë e parë.

“Ato që thotë ai janë gjepura, të shkosh tek Juventus nuk është sfidë.”

Related posts

DËSHPËRUESE/ Milan po kalon krizë, Bonuçi drej largimit nga kuqezinjtë

Isa.Autor

Guardiola i dashuruar me De Bruyne/ Ai është futbollisti që i bën të gjitha…

Sadik.Autor

“BËRTISJA POR RONALDO NUK NDALEJ/ Dalin detaje të reja, CR7 denoncon gazetën…

Isa.Autor

Leave a Comment