Futboll

Dy gola të shpejt në miqësoren Francë – Kolumbi

Franca duket se është shumë e disponuar për lojë sonte, por edhe Kolumbia.

Pas golit të Olivier Giroud, ka ardhur edhe goli i dytë i Francës.

Thomas Lemar ka shënuar golin e dytë për francezët dhe atë një gol shumë të bukur në minutën e 26.

Related posts

BARCELONA E PËRGJYSMUAR/ Manaj mund të ndihmojë në sulm, ja manovrat

Delo.autor

DUAN TITULLIN/ Pret Parmën e më pas Tottenhamin, Interi gati të ndezë “San Siron”

Isa.Autor

E BUJSHME/ Perez harton planin gjenial, Ronaldo + 100 mln € për Neymar

Q.Autor

Leave a Comment