Bundesliga Futboll

E do e gjithë Evropa, Leipzig zbulon çmimin e Timo Werner

Megjithatë, duke pasur parasysh faktin se shumë klube të mëdha kanë qenë të lidhura me sulmuesin, do të jetë e vështirë, që Klopp të sigurojë shërbimet e tij. Në të vërtetë, skautët e Barcelonës kanë monitoruar progresin e tij gjatë dy sezoneve të kaluara, siç është kualiteti i tij i madh dhe qetësia përpara portës. Aftësia për të shënuar dhe efikasiteti që ai ka përpara portës, e kanë bërë Werner të krahasohet me bashkatdhetarin Miroslav Klose, i cili shënoi më shumë se 70 gola për ekipin kombëtar të Gjermanisë.

Related posts

I MUNDI LIVERPOOLI/ PSG ka një PROBLEM MADHOR dhe ai quhet…

Isa.Autor

NJË DËM I PRISH ËNDRRËN/ Por Rei Manaj tërbon serbët

Delo.autor

INTER NË FESTË/ Alexis Sanchez shpërthen me dopietë brenda 2 minutave (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment