Futboll

Formacionet zyrtare: Inter – Napoli/ Seria A e gjithë vëmëndja shkon në “San Siro”

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Inter – Napoli

Inter dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në Giusseppe Meazza në kuadër të Serie A.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Related posts

RRËFIMI EMOCIONUES/ Luka Modrici flet për vrasjen e gjyshit të tij nga serbët

Delo.autor

SHPALOS AFTËSITË PREJ “JASHTËTOKËSORI”/ “Magjia” e fundit e Messit: Fake apo e vërtetë ? (VIDEO)

Delo.autor

GAZETARI E PYET TEKNIKUN ITALIAN PËR MESFUSHORIN ERIKSEN/ Conte bëhet qesharak: Nuk e kuptoj përkthimin e pyetjes…

Delo.autor

Leave a Comment