Futboll Seria A

Gattuso nisë stërvitjen me skuadër të përgjysmuar

Pasi kthimit të mërkurës në stërvitje skuadra e Milanit, dhe  trajnerit Gattuso e filluan stërvitjen  me një sërë ushtrimesh të zgjimit të muskujve.

Pastaj lojtarët u ndanë në grupe me katër lojtarë dhe u nisën në një seri ndeshjesh praktike. 

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

SUPER OFERTA/ Mourinho përgatit një tjetër “ÇMENDURI” për Ivan Perisic

Isa.Autor

E ARDHMJA E ARSENE WENGER TEK PSG? Presidenti i klubit, Al-Khelaifi befason me përgjigjen

Delo.autor

Zëvendësimi i Messit para minutës së 60′, hera e parë që nga viti 2007

Q.Autor

Leave a Comment