Futboll

Inter përballet me konkurrencë për yllin e Saint-Etienne

Interi përballet me konkurrencë nga Anderlechti për shërbimet e sulmuesit të Sain-Etienne, Jonathan Bamba.

Sipas Voetbalnieuws në Belgjikë, sulmuesi i krahut të djathtë është i gatshëm të luajë për një klub më të madh, transmeton Express

Kontrata me klubin francez i skadon në qershor, ndërsa këtë të hënë ai feston ditëlindjen e 22-të.

Deri tani këtë sezon, Bamba ka kontribuar me shtatë gola dhe tetë asiste në 29 ndeshje për Saint-Etienne. /Express/

Related posts

LIVE/ Kastrioti-Kukësi: Mbyllet pjesa e parë, verilindorët i ndëshkon një lojtar i vet (VIDEO)

Isa.Autor

“XHEVAHIRI” QË PO I MAHNIT TË GJITHË/ Ansu Fati tani mund të përfaqësojë zyrtarisht kombëtaren…

Delo.autor

Vangjeli u bën thirrje tifozëve: Do e tregojmë sesa të fortë jemi

Sadik.Autor

Leave a Comment