Futboll

Ronaldo prezanton fanellën e Portugalisë për “Botërorin 2018”

Portugalia do të hyjë në Botëror si kampione në fuqi e Evropës nga “Euro 2016”.
Cristiano Ronaldo ka prezantuar fanellën e re të Portugalisë për “Kampionatin botëror 2018”.

“Nike” është kompania që e ka krijuar kurse Ronaldo së bashku me Andre Gomes, Joao Mario dhe Andre Silva e kanë prezantuar atë.

Portugalia do të hyjë në Botëror si kampione në fuqi e Evropës nga Euro 2016, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë uniformat e reja të Portugalisë.

Related posts

ZBULON PRAPASKENAT E KALIMIT TË KAÇES TEK “DEMAT”/ Menaxheri Çaushi: Ja mesazhi që mori nga Olsi Rama…

Delo.autor

PLANI PËR CHAMPIONS-IN/ Nga Pogba te Grizman, zbardhet lista e Juves për merkaton

Delo.autor

NUK PO LUAN TITULLAR/ SHAQIRI i pakënaqur te LIVERPOOLI, kërkon të shpërthejë

Isa.Autor

Leave a Comment