Futboll

Surprizë për 8 marsin, Partizani uron zonjat e klubit

Sot 8 marsi është festuar edhe në klubin e Partizanit, aty ku stafi dhe futbollistët i kanë bërë një surprizë të këndshme zonjave të cilat kujdesen që lojtarëve të mos i mungoj asgjë.

Urojmë gratë e palodhura që çdo ditë janë në shërbim të skuadrës me punën e palodhur,”- citohet në faqen e Partizanit.

Klubi kuq më tej ka shtuar: “Gëzuar 8 Marsin të gjitha nënave e grave të futbollistëve që sakrifikojnë për ata që luajnë për të kënaqur sportdashësit.”

 

 

 

Related posts

KËRKON PËRFORICIME NË EKIP/ Inter nis kontaktet me agjentin e sulmuesit De Paul, ja plani “Zikaltër”…

Delo.autor

500 MIJË EURO NË JAVË/ Manchester Unitedi “shkund xhepat” për yllin e ekipit…

Delo.autor

Merkato/ Inter kërkon talentin e Udinese…

Sadik.Autor

Leave a Comment