Futboll

Tifozët fyejnë Moratan, ai reagon në mënyrë të turpshme (VIDEO)

​Alvaro Morata ka qenë shumë i mërzitur me tifozët e Barcelonës gjatë ndeshjes së mbrëmshme
Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata nuk i ka pranuar mirë fyerjet nga tifozët e Barcelonës, gjatë humbjes 3:0 dhe eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Gjatë kohës ku ata po këndonin: “Madrilen, bir i k…..”, Morata ka kapur organet gjenitale dhe ua ka ofruar atyre.

Pas këtij gjesti, ata vazhduan edhe me fyerje të tjera ndaj Moratas.

https://youtu.be/Sovbz8mZpEM

 

Related posts

“TËRMET 7 BALLËSH/ PSV sinjal Barcelonës, “breshëri” golash ndaj Den Haag

Isa.Autor

PREMIER LEAGUE/ Blerja rekord e Man.City-it, merr Mahrez për 85 milionë euro

Sadik.Autor

ANA TJETËR  E MEDALJES/ Zaccheroni: IBRA tek MILANI? Bashkëjetesa me Higuain, duket e…

Isa.Autor

Leave a Comment