Futboll

Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, vijnë reagimet e para (foto)

Lajmi se u gjet i vdekur kapiteni i Fiorentinës Davide Astori, ka prekur thellë botën e futbollit.

Lajmi konfirmohet nga mediat ndërkombëtare, të cilat shkruajnë se 31-vjeçari u gjet i vdekur në një dhomë hoteli në Udine. Dyshimet e para janë për një atak kardiak që i ka marrë jetën në gjumë.

Ja reagimet e para të klubeve të njohura të futbollit dhe FIFA

Related posts

“Vrau” ish- ekipin e tij/ Muzaka: Jam profesionist, i kam shënuar çdo ekipi në kampionat

Isa.Autor

SKEDINA E DITËS/ Eksperti jep parashikimin: Ja si ta luani gjysmëfinalen Kroaci-Angli (FOTO)

Isa.Autor

“AI SHËNOI SHUMË GOLA”/ Luis Nani: Ky është lojtari më të mirë në botë…

Delo.autor

Leave a Comment