Futboll Premier League

Zbulohet “skenari” që dërgon Bale tek Chelsea

Chelsea mund të jetë një opsion për të ardhmen e Gareth Bale, nëse ai dëshiron të largohet nga Real Madrid, shkruan Goal.com.

E ardhmja e tij te madrilenët duket jo shumë e qëndrueshme nën drejtimin e Zidane, ndaj ëellsiani mund të kërkojë të lëvizë në Londër.
Chelsea mund të provoj të transferoj ëellsianin nëse madrilenët vazhdojnë të ngjallin interesim për dyshen e Chelseas, Hazard dhe Courtois.

Me këto kushte në Madrid Bale mund të largohet në dejtim të Chelseas ose PSg e cila gjithashtu ka ngjallur interesim.

Related posts

BARELLA E FITOI APO E VODHI 11-METËRSHIN? Ylli Lukaku ndëshkon Milan nga pika e badhë dhe rihap sfidën (VIDEO)

Delo.autor

PAS MUAJSH TË TËRË NEGOCIATASH/ PSG bindet nga çeku i milionave, Neymar rikthehet tek…

Delo.autor

PO BËHET VIRALE/ Griezmann në gjendje dëshpëruese te Barcelona, gati sa nuk qan në fushë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment