Futboll Seria A

Asnjë panik, Mauro Icardi do të rinovojë kontratën me Inter

I intervistuar nga “Premium Sport”, pak minuta pas derbit të Milanos, drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio, ka folur për mekaton zikaltër.

“Tare ka thënë se me shumë mundësi De Vrij do të vijë te Inter? Ai bën merkaton e Lazio, jo tonën dhe nuk mund të komentoj asgjë sepse jemi të përqendruar te sezoni dhe merkato e Inter do të fillojë më 20 maj,” – tha numri 1 i merkatos së Inter.

I pyetur për rinovimin e Icardi, ai shtoi: “Kjo çështje nuk ka pasur asnjë afat skandencë apo ultimatum. Eshtë diçka aq natyrale se mund të ndodh edhe që nesër ose në fund të sezonit. Situata është e qetë. Icardi është shumë mirë këtu te

Related posts

MESSI RIZGJIDHET KAPITEN TEK BARCELONA/ Por i lë Grizmanit të bëjë…

Delo.autor

LIVE/ Skënderbeu-Tirana: Tifozët bardheblu në festë, Ngo shënon golin e dytë (VIDEO)

Delo.autor

NGRE AKUZA TË RËNDA NDAJ PRESIDENTIT TË PSG-SË/ Rabiot “shpërthen”: I keqtrajtuar padrejtësisht…

Delo.autor

Leave a Comment