Futboll Seria A

Blerim Xhemajli sulmohet nga tifozët e Bolognas

3 tifozë ndalën mjetin e Xhemajlit, fillimisht për t’i kërkuar autograf, por pasi fantazisti hapi xhamin, u përball me një tentativë goditjeje. Mësohet se mesfushori arriti të shmangë goditjen dhe të largohet menjëherë, ndërsa po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kohët e fundit Xhemajli ka qenë në qendër jo vetëm të shtypit sportiv, por edhe atij rozë për shkak të divorcit me bashkëshorten e tij shkodrane, Erjona Sulejmani.

Related posts

BRAZILIANI “VRASËS”/ “Edhe po t’i nxjerrësh sytë” Firmino SHËNON, çmendet interneti

Isa.Autor

FK Vllaznia e fundit nga të mëdhatë, që kanë rënë nga elita

Sadik.Autor

BEFASON Jordi Alba/ Dëshiron ta mbyll karrierën tek ky klub i mrekullueshëm

Isa.Autor

Leave a Comment