Gossip Sport

Emily Ratajkowski “çmend” fansat në rrjetet sociale

Emily Ratajkowski më hot se kurrë. Fotot e fundit të publikuara nga modelja amerikane në rrjetet sociale kanë bërë xhiron e mediave rozë. Emily është thjeshtë e mrekullueshme. Linja perfekte, fytyrë ëngjëllore dhe forma super seksi.

Fansat e modelës kanë mbetur vërtetë pa fjalë nga fotot që ka postuar sëfundmi Ratajkowski. Emily e cila ka pozuar edhe për revistën Sports Illustradet në të kaluarën, njihet si një simpatizante e skuadrës italiane të Juventusit.

Related posts

PANORAMA E SERIE A/ Juventusi favorit, Interi, Napoli dhe Milani të “etur” për të prishur festën “bardhezi”

Sadik.Autor

I BINDUR TEK RIKTHIMI I TROFEVE ME REAL MADRID/ Asensio: Me Ancelottin do të shkëlqejmë dhe fitojmë

Delo.autor

“NE E KISHIM NDJEKUR ATË/ Paulo Maldini zbulon prapaskenën: Lozano ishte afër transferimit te Milani, por…

Delo.autor

Leave a Comment