Futboll Seria A Sport

Interi ia bën me dije këtij futbollisti: Luajte me ne, tani s’ka vend për ty

Futbollisti i PSG Javier Pastore ka qenë synimi i Interit për disa kohë, por asgjë konkrete ndonjëherë nuk ka ndodhur deri tani.Walter Sabatini ka qenë gjithmonë afër Javier Pastore por që nga nisja e tij, gjithçka ka ndaluar në frontin e Pastore për zikaltrit.

Interi po luan mirë nga Brozoviç dhe Gagliardini dhe Rafinha ka bërë punën shumë mirë që kur u bashkua me klubin e Spalletti.

Nerazzuri me siguri do të përpiqet të përmirësojë mesfushorin e tyre në verë, por burime i kanë thënë Calciomercato.com, se Pastore nuk është më prioritet për Interin.

A mund të ndryshojnë gjërat në muajt e ardhshëm? Po ndoshta, por tani nga Pastore nuk është në orbitën e Interit

Related posts

Manchester United, përjashtohet si mundësi Jamie Vardy

Q.Autor

TRIUMFOJNË NË SUPERIORE/ Luftëtari thyhen “Durrsakët” në Gjirokastër

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Presidenti i Serie A kundër të gjithëve: Nuk ka sens të rinisë kampionatin!

Delo.autor

Leave a Comment