Futboll

Kristal Abazaj nuk kënaqet nga fitorja

Kristal Abazaj dha një ndihmë të madhe në fitoren e Luftëtarit me golin e shënuar, por ai nuk është i kënaqur, me atë që skuadra dha në fushë.

“Kemi bërë një ndeshje shumë të dobët, e nënvlerësuam dhe i gëzohemi tre pikëve. Nuk jemi të kënaqur me lojën që bëmë sot. E ardhmja në Belgjikë? Nuk e di, jam i fokusuar te Luftëtari. Kemi objektivat tona. Nuk shpërqendrohem nga zërat e merkatos. Nuk mund të flas në lidhje me të ardhmen”.

“Duam Evropën dhe besoj se do ia dalim, edhe pse me vështirësi”, u shpreh sulmuesi pas takimit

Related posts

ANGLI-GJERMANI/ Porteri Neuer: Duam të tregojmë se jemi këtu për të shkuar larg

Delo.autor

E PABESUESHME/ Për çfarë duhen tifozët? Gjysma e klubeve të Premier League nuk kanë nevojë për…

Isa.Autor

PLAS TEK JUVENTUS/ Mesfushori refuzon të bashkohet me skuadrën, ja arsyeja

Delo.autor

Leave a Comment