Champions League Futboll Sport

Lajm i keq për Real Madridin, shikojeni kush është kthyer në stërvitjen e Bayern Munichut

Bayern Munich ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes së kthimit ndaj Real Madridit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.Mbrojtësi i krahut David Alaba është kthyer në stërvitje dhe pritet të jetë i gatshëm për duelin në Santiago Bernabeu, raportojnë mediat gjermane.

Ylli austriak nuk luajti në takimin e parë në Allianz Arena ku Bayern Munich u mposht nga Real Madrid me rezultat 1:2.Skuadrat caktojnë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve në duelin e kthimit të martën.

Related posts

Shkaktoi autogolin në minutën e 95-të, futbollisti i Marokut: Jam një idiot…

Sadik.Autor

LIVE/ Skënderbeu-Flamurtari: Starton pjesa e dytë, trajnerët nuk bëjnë ndryshime (VIDEO)

Isa.Autor

DËMTIMI I “JASHTËTOKËSORIT”/ Ja dialogu i argjentinasit me stafin mjekësor

Delo.autor

Leave a Comment