Futboll Seria A Sport

Lamtumirë Mirabelli, Milani gjen drejtorin e ri nga Barcelona

Drejtori i Sportiv i Milanit Massimiliano Mirabelli pritet që në fund të sezonit të shkarkohet nga skuadra italiane.

Rosonerët tashmë kanë gjetur edhe emrat që pritet të zëvendësojnë Mirabellin. Ariedo Braida nga Barcelona dhe Cristiano Giuntoli nga Napoli janë thuajse në kuadër të zëvendësimit të drejtorit sportiv të Milanit Massimiliano Mirabelli.

Këshilltari ndërkombëtar i Barcelonës për transferimet, Ariedo Braida, mendohet të jetë në listën e ngushtë për ta zëvendësuar Mirabellin, por Tuttomercato thotë se ka një emër tjetër që pritet të vije në këtë skuadër.

Faqja e internetit raporton se këshilltari ligjor Mattia Grassani është duke u interesuar që Cristiano Giuntoli i Napolit të zëvendësojë Mirabellin.

Related posts

E BUJSHME/ Dortmundi shumë pranë SUPER sulmuesit të BARCELONËS

Isa.Autor

VIDEO/ Crystal Palace barazon shifrat me golin e McArthur

Q.Autor

SHORTI I CHAMPIONSIT/ Uzuni kundër Messit dhe Ronaldos, Inter peshkon Real e Madrid

Delo.autor

Leave a Comment