Futboll Premier League

Manchester United shfaq interes për Richarlisonin e Watfordit

Manchester United do të jetë aktiv në afatin kalimtar të janarit.

United kërkon shërbimet e lojtarit të Watfordit, Richarlison.

Sipas “Sky Sport”, futbollisti kushton 40 milionë paund.

Ai po kërkohet edhe nga Arsenal, Chelsea, Everton, Monaco dhe PSG.

Related posts

KRIZA E LUFTËTARIT/ Bashkia Gjirokastër distancohet: E kemi paguar pjesën tonë…

Isa.Autor

PLAS NË SPANJË/ Ndeshjet e La Ligas në Amerikë: Futbollistët kërcënojnë me grevë

Isa.Autor

TIRANA ZBULON AXHENDËN/ Ja vendi dhe data për kryerjen e fazës përgatitore

Delo.autor

Leave a Comment