Futboll

Messi apo Cristiano? Jo, driblimi fantastik është i Jessica Silvës (Video)

Jessica Silva habiti të gjithë tifozët e futbollit me një driblim të mrekullueshëm, që do ta kishin zili edhe yje si Messi apo Cristiano.

Futbollistja portugeze, e cila luan për Levanten në Spanjë, e shokoi kundërshtaren e saj me një lëvizje mahnitëse, duke ia kaluar topin mes këmbëve.

23-vjeçarja është një nga talentet më të mëdha të futbollit femëror.

Related posts

Kjo është nota e jashtëzakonshme për Piatek, ja vlerësimi për Berishën dhe Gjimshitin

Delo.autor

E PABESUESHME/ Bëri gafat e shekullit në finalen e Champions, Karius drejt KLUBIT TË MADH

Isa.Autor

GAFAT BËHEN MAKTH/ Portieri i Liverpool e katranos në miqësore (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment