Futboll

Përpiqet të imitojë roveshatën e Cristianos, gazetari thyen këmbën (Video)

Një gazetar argjentinas ka thyer këmbën duke u përpjekur të imitonte golin e mrekullueshëm me roveshatë të Cristiano Ronaldos ndaj Juventusit.

 Manuel Sanchez u hodh në akrobaci për të goditur, por rënia ishte shumë e keqe dhe këmba e tij e majtë pësoi frakturë.

Related posts

Milan – Hellas Verona, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

Ëndrra e Lewandowskit është Real Madridi, problem mbetet mosha e tij

Q.Autor

SHORTI PËR KUPAT E EUROPËS/ Ja çfarë mund të “peshkojnë” 4 klubet shqiptare

Delo.autor

Leave a Comment