Futboll La Liga

Modriç mund të largohet nga Reali në fund të sezonit

Isco iu ka thënë miqve të tij se Luka Modriq është rrugës për t’u larguar nga Real Madridi këtë verë, pohon Don Balon.

Mesfushori kroat ka oferta edhe nga dy ligat tjera më të forta në botë, Premier Liga dhe Serie A.

Ai po ashtu ndjen se kohës së tij te mbretërit i ka ardhur fundi, andaj largimi i tij duket të jetë ‘i pashmangshëm’.

Related posts

Ish-ylli i Barcelonës parashikon: Ky lojtar do ta fitojë “Topin e Artë 2018”

Isa.Autor

PAS FITORES NDAJ FULHAMIT/ Guardiola: 20 minutat e para ishin të pabesueshme për…

Delo.autor

Leipzig-Augsburg, e premtja është e zezë për ekipin udhëtues

Q.Autor

Leave a Comment