Gossip Sport

Një sirenë deti si Antonella Fiordelisi

Antonella Fiordelisi, një nga modelet më të suksesshme italiane ka shijuar diellin e parë në plazh. Bukuroshja, së fundmi ka zgjedhur që të realksohet në bregdetin “axurr” ndërsa ka shfaqur format tejet seksi që ka.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto nga plazhi, ku duket si një sirenë e dalë nga deti. Para pak kohësh, ajo pati një debat për yllin argjentinas të Juventusit, Gonzalo Higuain për shkak të disa komenteve që kishin patur në rrjetet sociale.

Antonella ka 512 mijë ndjekës në “Instagram”, ku poston foto të shumta dhe merr komente pafund.

Related posts

Kroacia në finale, mesfushori i qendron “besnik” Interit

Isa.Autor

I JEP FUND POLEMIKAVE/ Maradona merr vendimin e rëndësishëm: Më pëlqejnë sfidat…

Delo.autor

“KËSHILLAT E TIJ TË NDIHMOJNË SHUMË”/ Sane mirënjohës ndaj Guardiolës: Ai më riprogramoi si futbollist

Delo.autor

Leave a Comment