Futboll Sport

Nuk do ta besoni/ Ja sa milionë i përgatit Real Madridi për Kylian Mbappen

Real Madridi është duke e përgatitur një ofertë prej 200 milionë euro për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappen, sipas Don Balon.
Madridi shpresoi ta transferonte Mbappen verën e kaluar, por u mposht nga konkurrenca e PSG-së, lideri i Ligë 1 që e huazoi atë nga Monaco me obligim për ta blerë për 180 milionë euro, transmeton Gazeta Express.

Tani, presidenti i gjigantit spanjoll Florentino Perez shpreson ta bindë PSG-në ta shesë adoleshentin francez duke i premtuar se nuk do ta kërkojë më Neymarin.

Related posts

SISTEMI VAR DHE NË SHQIPËRI/ Një revolucion për futbollin e problemeve të mëdha, ja kur do të përdoret

Delo.autor

Iniesta: Coutinho s’ka ardhur për të dalë në pension te Barça

Q.Autor

PREJ KOHËSH PËRFLITEJ SE DO TË LARGOHET/ Gatusso merr vendimin e rëndësishëm për mbrojtësin Hysaj

Delo.autor

Leave a Comment