Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja miqësore PSG-Inter, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 1-0

Paris Saint Germain dhe Inter po zhvillojnë një ndeshje miqësore midis tyre.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0 në favorë të ekipit parizien

Golin për ekipin francez e shënoi Thilo Kehre, në minutën e 41-të të takimit

Related posts

LIVE/ Kukësi-Partizani: Zhbllokohet super sfida, Mala kalon në avantazh të kuqtë (VIDEO)

Isa.Autor

“ZIKALTËRIT” TË FIKSUAR PAS MANCHESTER UNITED/ Marotta gati të transferojë mbrojtësin veteran…

Delo.autor

Formacioni historik i Wengerit te Arsenali

Sadik.Autor

Leave a Comment