Futboll Sport

“Nuk merrem me drogë unë, mbaj 40 burra me lekë”, presidenti i Kamzës shpërthen ndaj FSHF-së

Humbja me shifrat 3-2 kundër Skënderbeut ka irrituar në maksimum presidentin e Kamzës, Naim Qarrin. Numri 1 i kamzalinjve në përfundim të ndeshjes ka shpërthyer kundër delegatit të ndeshjes, Denis Bastari, për shkak të vendimeve të kontestuara të arbitrit.

 

Qarri pretendonte se penalltia e korçarëve nuk ishte si dhe gjithashtu një e tillë iu mohua ekipit të tij.

 

“Po shkatërroni djersën time. Nuk merrem me drogë unë, ato janë paratë e fëmijëve të mi. Nuk mund të tallet askush me djersën time. E kam me arbitrat, kanë pesë javë që vetëm na sulmojnë. Unë mbaj 40 burra me lekë”, ka thënë ndër të tjera Qarri.

Me humbjen e djeshme, Kamza ndodhet në vend të 7 në tabelën e klasifikimit, duke rrezikuar rënien në një kategori më poshtë.

Related posts

HOMAZHE TE KLUBI I FËMIJËRISË/ Trupi i Emiliano Sala niset drejt Argjentinës (FOTO)

Delo.autor

SHKARKIMI I TRAJNERIT LIKA NGA VLLAZNIA/ Klubi “thumbon” ish-trajnerët: U largua si burrat, jo si të tjerët që…

Delo.autor

YLLI MANAJ KA 3 OFERTA NË TAVOLINË/ Trajneri Kuman: Sot marrim vendime, disa lojtarë nuk do të…

Delo.autor

Leave a Comment